SFP 10G LC 20KM 1270nm/1330nm Průmyslové třídy Single Fiber SFP Optický Modul SFP Transceiver Průmyslové třídy -40-85 stupňů Celsia

1 071.09 Kč

SKU: w224
Sdílení v sociálních médiích:

Štítky: 10g sfp, ftth, pci sfp, optické úroveň stroje, 10g switch, d link wireless, wifi power line, tp link av1000 software, asus powerline wifi, plc tp link.

SFP 10G 1270nm/1330nm optické vlákno, vysílač 20KM bidi sfp modul

SFP 10G LC 2 0KM 1270nm/ 1330 nm Průmyslové třídy Single Fiber SFP Optický Modul SFP Transceiver, Prosím, nechte nám vzkaz o tom, která značka je váš přepínač je kompatibilní.Zašleme kompatibilní SFP moduly jako váš požadavek.

Je to průmyslové třídy (-40~80 stupňů Celsia)

1. Rychlost přenosu dat:10GGb/s

2. Přenosová Vzdálenost:20KMKM (9/125µm SMF Fiber Optic Patch Kabel)

3. Vlnová Délka: 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm jsem tt e r

4. Typ vlákna: Single Mode, Single Fiber (SMF)

5. S DDM/DOM: Interní nebo Externí Kalibrace

6. Nízký ztrátový výkon

7. ROHS a Vést Zdarma

8. Hot-plug , Plug and Play

9. Zbrusu Nový, Vysoce Kvalitní,

Spínač pro Přepnutí rozhraní

Přešel backplane aplikací

Router/Server rozhraní

Jiné optické přenosové systémy

sfp media konvertor

Vlastnosti Produktu

Nechlazený Laser Dioda s MQW Struktura

Technologické PIN-TIA Přijímač Fotodioda

Dosah 20 km, Přenosové Vzdálenosti na 9/125µm SMF

DUAL Single Mode Transceiver SFP Stopa LC Optické Rozhraní

Kompatibilní S SFP MSA a SFF-8472

Digital Diagnostic Monitoring Rozhraním

Jediné +3.3 V Napájení

Diferenciální LVPECL Vstupy a Výstupy

Lvttl stejně Signálu Detekce Výstup

Kompatibilní S ITU-T G. 957

V souladu S RoHS a Vést Zdarma

Kovový Kryt pro Nižší EMI

Provozní Teplota Případě:

Průmyslová: -40 až +85°C

Produkt Fea t ures

· 1 0 Gb/s s e r i al o p t i c l i n t e rface c ompliant 8 0 2 . 3 e 1 0 GBASE-LR

· El e ctrical i n t e rface c o m poddajný SFF - 8 431 s pecifica t i o n s e n hanced 8.5 n d 10 Vystoupení trochu s mall forma fa c t a p l ugga b le m odule "SFP + "

· 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm jsem tt e r , PIN

Appli c ations

· Hi g h-s p e e d s torage ar e n e t w nebo k s

· Co m p ut e r c chtíč e r c r o s s c o n n ect

· Cu s t o m h i gh-s p e e d d s ta p i p es

· L o w p o w er con s u m p t i o

· Advan c e d f i rm w a l l ow c se zákazníkem s y s tem e n cr, y pt jsem na i n f o r m a t i o n s, t nebo e d v tra n s c e iver

· Co s t e f f e ct mám SFP+ s o l ut i o n, e n enina h i gher p o rt d e nsities a n d g e a ter b a n d w i d th Popis Produktu

Parametr

Symbol

Min.

Typické

Max

Jednotka

Poznámky

Rychlost Přenosu Dat

1

10.3125

-

Gbps

Spotřeba Energie

-

800

1000

mW

Vysílač

Single Skončila Výstup

Tolerance Napětí

-0.3

-

4

V

C společný režim napětí tolerance

15

-

-

mV

Tx Vstupní Napětí Diff

VI

180

800

mV

Tx Chyba

Obj.

-0.3

0.4

V

Na 0,7 mA

Údaje Závislé Vstup

Jitter

DDJ

0.1

UI

Vstupní Údaje Celkové Jitter

TJ

0.28

UI

Přijímač

Single Skončila Výstup

Tolerance Napětí

-0.3

-

4

V

Rx Výstup Diff Napětí

Vo

300

850

mV

Rx Výstup Vzestup a

Podzim Čas

Tr/Tf

30

ps

20% na

80%

Celkové Jitter

TJ

0.7

UI

Deterministický Jitter

DJ

0.42

UI

Informace O Společnosti

Balení A Doprava

Rychlost Přenosu Dat
Vlnová délka
Přenosová Rychlost 1000Mbps
Balíček Ano
Vzdálenost 20km
Průmyslové Třídy Ano
Typ Konektoru
Název produktu
Číslo Modelu ANDDEAR-10G-20 KM-60
Značka ANDDEAR
Provozní Teplota -40-85 stupňů Celsia

Napsat svou recenzi!


Můžete také rád

Přenosný dalekohled 40x60 a vojenské HD profesionální zoom monokulární dalekohled noční optický rozsah velké zorné pole dalekohledu
40X60: • Monokulární dalekohledy s 40x60 zvětšení • Vysoce kvalitní optické komponenty poskytovat vysoce kvalitní snímky •Vhodné pro cestování, dovolená, pěší turistika, pěší turistika, sportovní • Odolný a vysoce kvalitní materiály jsou také vhodné pro drsné prostředí • Funguje

502.24 Kč 311.37 Kč

Dámské pantofle Lepkavé květina Pohodlný Domov Zimní Kožešinové boty pro ženy, Teplé, Lehké Dívky, Ponožky, boty žena, Protiskluzové
Velikost Poznámka: Vyberte si vaši velikost podle vaší nohy délka, přezůvky, pokud chcete ztratit trochu, můžete si vybrat velikosti, to je velmi pohodlné.USA velikost 5.5 =CN velikost 36=23.0 CM, US velikost 6 =CN velikost 37=23.5 CM, USA velikost 6.5 =CN velikost 38=23,8 CM, US velikost 7 =CN velikost

333.29 Kč 186.69 Kč

Pro VW Tiguan 2016-2018 Vložky Zásobníku Auto Zadní Kufr Cargo Mat Podlahy Listu Koberec Bláto Ochranná Podložka
Specifikace: 1.Produkt: auto Zadní Kufr Mat / Cargo Liner 2.Obutí:Pro VW Tiguan 2016 2017 2018!! 3. Barva: Černá 4. 100% Zbrusu Nové s Vysokou Kvalitou Vlastnosti: 1.Zvedl 3D rtu pomáhá obsahují skvrny 2.Nepromokavé, protiskluzové, odolné proti opotřebení 3.Chrání koberec zavazadlového

605.40 Kč 484.28 Kč

Pouzdro Pro XiaoMi Mi 10 9 Redmi Note 10 9 9 9 T 8 8T Pro Max K30 A3 Lite CC9e Brnění Magnetický Stojan Držák Kryt Funda Telefon Shell
Pouzdro Pro XiaoMi Mi 10 9 Redmi Note 10 9 9 9 T 8 8T Pro Max K30 A3 Lite CC9e Brnění Magnetický Stojan Držák Kryt Funda Telefon Shell Materiál: Silikon Nárazník Funkci: 1. Vyrobené ze Silikonu pro luxusní vzhled a pocit, zadní kryt je odolný vůči poškrábání a zabarvení 2. Toto TPU Nárazník absorbuje

109.64 Kč 104.21 Kč

Nové Vysoké Průmyslové Zelený Laser 510-520nm 100mW Line Locator Module 22x70mm Chladič a EU/US Napájecí Držák
510-52-nm 80mw 100mW Zelený Laser Line Locator Module 22x70mm w/Množství EU/US Adpter Napájení POPIS PRODUKTŮ: Vlastnosti: Výstupní Výkon 100mw Vlnová délka 510-520nm Pracovní Napětí 12V Pracovní Teplota+10 ° C+40 ° C Laserové Tvar Linky 110 stupňů Rozměry

584.31 Kč

1KS moto car Styling Obtisky Pro TT Isle of Man classic Reflexní samolepky
4105301540437873 TOP HOT US $ 12.63 /kus US $ 13.68 /kus US $ 6.32 /kus US $ 8.00 /kus US $ 9.99 /kus US $ 12.63 /kus US $ 11.58 /kus US $ 21.05 /kus US $ 15.79 /kus US $ 5.26 /kus US $ 8.42 /kus US $ 8.50 /kus

142.84 Kč

316 z Nerezové Oceli Rybářský Prut Držák na Rybářské Křeslo
Materiál:316 z nerezové oceli Zrcadlo leštěné.

835.32 Kč 375.89 Kč

Pro JUKI LH-515 ZPĚVÁK 112W 212W,CONSEW 327 332,333 2-NEEDLE GAUGE SET prosím vyberte požadovanou velikost
To je Double (2) Jehla Gauge Set pro MNOHO ZPĚVAČKA 212W Styl DVOULŮŽKOVÝ JEHLY pro Průmyslové Šicí Stroje.prosím, vyberte požadovanou Jehlu velikosti 4 Kus Gauge Set obsahuje 1 stehová DESKA 1 PODAVAČ 1 PATKY a 1 JEHLA SVĚRKA Zbrusu nový, vysoce kvalitní Bude fungovat: pro BRATRA: B831 B832 B833 B834 LT2-B831

292.36 Kč

2020 Desmiit Plavky Pánské Plavání Šortky, Plavky Muži Beach Desky Surfování Šortky Lemované Boardshorts Plavky, Sportovní Krátké
Velikost M: kachlová pasu 68cm / délka 30 cm, roztažený pas 70-76CM 28-30 palců Velikost L: kachlová pasu 74 cm / délka 32 cm, roztažený pas 70-77 CM 28-30 palců Velikost XL: kachlová pasu 80 cm / délka 34 cm, roztažený pas 83-90CM 32-34 palců Velikost 2XL: kachlová pasu 86 cm / délka

475.92 Kč 333.08 Kč

Pumpa na Penis, Vibrátor Enlargerment Vakuové Čerpadlo Erekce Elektrický USB Automatické Zvětšení Penisu, Penis Extender Sexuální Hračky Pro Muže
Penis Pump Vakuová Pumpa Erekce Elektrické USB Dobíjecí Automatické Zvětšení Penisu, Penis Extender Mužské Zvětšovací Sexuální Hračky Vezměte prosím na vědomí: Produkty zasílané z ruských skladů jsou v současné době bez krabice. Pouze výrobky dodávány z Číny přijít

401.16 Kč 260.83 Kč

Styl pro Podzim a Zimu Volné Svetr s Kapucí Dámské jednobarevné Pletené Dna Svetr All-zápas Svetr Ženy
1 Měření V CM velikost Busta(cm) Délka Těla(cm) Rukáv(cm) S 92 59 59 M 95 60 60 L 100 61 61 XL 105 62 62 XXL 108 62 62 Materiál má dostatečnou roztažnost a pružnost, vysokou kvalitu, a cítí krásné kůže. Vypadá to velmi lichotivé! Vhodné pro podzim nebo v zimě běžné nošení. Ruční

797.10 Kč 406.59 Kč